Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-DLB3012

Jarosław Błaszczyk z Dalabuszek zdobył puchar Burmistrza Gminy Czempiń.

jarosla blasz z dala

7 stycznia 2018 r. w Domu Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie, został rozegrany III turniej kopa sportowego XII edycji Grand Prix Powiatu Kościańskiego.

W turnieju wzięło udział 160 zawodników w tym 7 pań. Zawodnicy rywalizowali podczas V rund sportowych. Turniejowi patronowali Konrad Malicki – Burmistrz Gminy Czempiń i Łukasz Grygier - Przewodniczący Rady Miejskiej w Czempiniu.

Turniej wygrał, zdobywając puchar Burmistrza Gminy Czempiń, Jarosław Błaszczyk z Dalabuszek. Drugie miejsce zajął Józef Kolasiński z Dolska i odebrał puchar ufundowany przez przewodniczącego Rady Miejskiej w Czempiniu. Puchar ufundowany przez przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Zdrowia Rady Miejskiej w Czempiniu - Stanisława Turno trafił w ręce mieszkańca Gminy Czempiń – Jarosława Grzelczyka z Borówka Nowego, który zajął trzecie miejsce.  W czołowej dziesiątce kolejne miejsca zajęli Zbigniew Basiura z Racotu, Ryszard Borowczyk ze Śremu, Jerzy Piechowiak z Kościana, Eugeniusz Pawlak z Betkowa, Mirosław Witczak z Żabna, Jarosław Wojciech z Radomierza i Jacek Jagodziński z Kościana. Klasyfikację kobiet wygrała Jadwiga Hampel z Nielęgowa. 

Organizatorzy przygotowali nagrody dla 33 najlepszych zawodników. Puchary i nagrody w imieniu fundatorów wręczył Andrzej Jankowski – inspektor ds. sportu i turystyki Urzędu Miasta i Gminy Czempiń.

W klasyfikacji generalnej GP po III rundach prowadzi Tadeusz Książyk z Poznania. Na drugie miejsce awansował zwycięzca trzeciego turnieju Jarosław Błaszczyk z Dalabuszek. Kolejne miejsca zajmują: Roman Cichocki z Przysieki Polskiej, Ryszard Borowczyk ze Śremu, Jerzy Piechowiak z Kościana, Marian Walkowiak z Rogaczewa Wielkiego, Stanisław Dominiczak z Kościana, Wojciech Glinkowski z Wilkowyji, Mirosław Ciszewski z Nowego Dębca i Kazimierz Stefaniak z Dolska.

Info - Grzegorz Ratajczak

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg