Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-DLB3012

Nowa Wieś Ujska. Władysław Jeżewski wygrywa X turniej zaliczany do Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego.

nowa wies u

17 grudnia w Nowej Wsi Ujskiej, rozegrano X turniej zaliczany do Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego 2017/18.

W turnieju rozegrano 4 rundy sportowe, w których rywalizowało 70 zawodników.

Zwycięzcą turnieju został Władysław Jeżewski. Drugie miejsce zdobył Semperski Aleksander – Kolektyw Budzyń. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Goll Witold – Noteć Czarnków. Liderem klasyfikacji indywidualnej po X turniejach, jest  Zbigniew Kowalski, który wyprzedza Adama Sobczyńskiego i Zbigniew Gurzęda.

W rywalizacji drużyn Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego, na pierwszym miejscu znajduje się zespół Stobnickie Asy – Zbigniew i Piotr Kowalscy. Drugie miejsce zajmuje Płomień Połajewo – Adam Sobczyński i Stanisław Winiecki. Na trzecim miejscu znajduje się zespół Moczydło Marylin – Roszak Ryszard i Mądrawski Zbigniew.

Następny turniej odbędzie się 07 stycznia 2018 r. o puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Trzciance, który odbędzie się w Restauracji "Złota Kaczka" o godzinie 10.

Info/Ryszard Roszak

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg