Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-DLB3012

Mechowo. Bogdan Miszka i Brzozaki Mechowo wygrywają VIII Turniej Puckiej Ligi Baśki.

mechowo bogd mi

16 grudnia w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie, został rozegrany VIII turniej Puckiej Ligi Baśki. Zwycięzcą okazał się Bogdan Miszka (Remus Żelistrzewo), natomiast drużynowo najlepsza była drużyna Brzozaki Mechowo.

Turniej indywidualny zakończył się zwycięstwem Bogdana Miszki – RemuS Żelistrzewo, który wyprzedził Huberta Poerling – Fala Krokowa i Marka Brzozowskiego – Brzozaki Mechowo. W rywalizacji zespołów zwyciężyły Brzozaki Mechowo – kpt. Andrzej Brzozowski, Adam Brzozowski, Marek Brzozowski, Tomasz Putkowski. Drugie miejsce zajął zespół Gran Starzyno, natomiast na trzeciej pozycji sklasyfikowano Dragon Gdynia. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką została Elżbieta Kruk z Asów Kamień. Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Liderem Puckiej Ligi Baśki pozostał Brzozowski Marek - Brzozaki Mechowo. Na drugim miejscu znajduje się Adam Sitarz – Szpela Władysławowo. Natomiast na trzecim miejscu znajduje się Putkowski Tomasz – Brzozaki Mechowo.

Liderem Puckiej Ligi Baśki w rywalizacji zespołów prowadzą  Brzozaki Mechowo, które wyprzedzają Szpelę Władysławowo i Baśkę Białogóra.

Dziewiąty turniej zostanie rozegrany dnia 29 grudnia 2017 r. (piątek) o godz. 16.00 w sali WDK w Sławoszynie.

Info - Henryk Radtke

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg